Шести београдски позоришни фестивал

У оквиру Недеље културе, под покровитељством Унеска, група наших ученика које предводи наставница Марија Мандић, учествоваће на Међународној смотри позоришта са представом ,,Поздрави неког“ у суботу 7.12.2019. у 10:00 часова.

У представи први пут учествују и наставници наше школе Данијела Милићевић, Марија Мандић и Марија Бастић.

Место одржавања ,,Магацин“, ул.Марка Краљевића бр.4

Манифестација Јанково музичко вече одржана трећи пут по реду

Манифестација која промовише дечје стваралаштво и окупља најважније чиниоце образовања на једном месту, Јанково музичко вече, одржана је по трећи пут, у уторак, 12. новембра 2019. Тема је била ЛАТИНСКА АМЕРИКА. Програм је био осмишљен тако да што верније прикаже културу, историју и традицију Латинске Америке, са много порука протканих кроз сценарио. Наши гости били су: Дуња Хечаварија – Куба, Тијаго Фехејра – Бразил, Милагритос Марија Чабаркапа – Перу и Раул Алберто Дијаз – Гвинеја Бисао. Више о догађају прочитајте ОВДЕ.